Tisztelt Támogatónk!

Ahhoz, hogy minél több gyermeken, egyre többet és többször lehessen segíteni, nagyon sok nemes szándékú és önzetlen adományozó szükséges. Célunk, hogy adományozóink bizalmát hatékony szolgáltatásaink nyújtásán keresztül szerezzük meg. Így tudunk csak minden adomány-forint értéket megsokszorozva támogatást nyújtani a bajba jutottaknak.
Alapítványunk munkáját az alábbi módon támogathatják:
– postai utalványon;
– bankszámlaszámra történő utalással (MagNet Bank 16200199-11531485);
– készpénz
– természetbeni támogatás
– rendelkező nyilatkozat a személyi jövedelemadó 1%-ról

A fentiekben felsorolt, úgymond hagyományos támogatási módok mellett gyakran előfordul, hogy ezektől eltérő formában kívánnak segíteni. Ilyen – az adományozási gyakorlatban már rég elfogadott – szponzorálási lehetőségek például:
– jótékonysági rendezvények;
– hagyatékból, gyűjteményekből származó tárgyak;
– tevékenységünket elősegítő szolgáltatások.
– más, egyéni ötletből fakadó szellemi és anyagi javak felajánlása
– önkéntes tevékenység – ami nélkülözhetetlen a karitatív munkánkhoz

Amennyiben tehát egyéb módon áll szándékában alapítványunkat támogatni, kérjük,
– hívja fel a +36-22-500-956 telefonszámot
– esetleg írjon levelet a 8000 Székesfehérvár, Kadocsa u. 59. levelezési címünkre

Kérjük tehát. segítsen, hogy segíthessünk!
Munkatársaink készséggel állnak az Ön rendelkezésére.

A támogatás összegéről céges adóigazolást állítunk ki,  magánszemélyeknek átvételi elismervényt adunk.

ÖNZETLEN ADOMÁNYOZÁSI SZÁNDÉKÁT ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK!